להורים

כמו בכל פעילות הקשורה לילדים שלנו גם אצלינו בביץ בויז יש שני צדדים. מחד, חווית הילדים, הפעילות המאתגרת, הערך המוסף והפאן. מאידך, הצד הלוגיסטי הכולל ראשית לכל, בטיחות וכמובן לו"ז, סדר יום, מזון, מיקום, תשלום ועוד.
בעמוד זה ננסה לתת תשובות לכל, כך שמרגע שהילדים יתחילו את המחנה, אתם תהיו רגועים עד כמה שניתן. שנים רבות של תפעול מחנה הגלישה ביץ בויז, הכין אותנו לילדים שלכם. או כפי המשפט הידוע אומר "אין חכם כבעל נסיון"

בטיחות

אז כפי שאתם כבר יודעים אנחנו מדברים על מחנה בים, לכן הדבר הכי חשוב לנו היא הבטיחות ככלל, ובשמש בפרט. הווה אומר, בכדי לצאת לפעילות הילדים חייבים:

  • כובע רחב שוליים (מומלץ ואפילו רצוי לשלוח את הילד עם שני כובעים, למקרה שאחד מהם אבד).

  • חולצה שאפשר להירטב איתה עם שרוולים עד המרפק לפחות (רצוי לייקרה ארוכה).

  • קרם הגנה עמיד במים (הילדים ימרחו כל שעתיים).

  • שתייה! הילד צריך להיות מודע למשמעות השתייה, ובכל פעם שיתבקש לשתות, ישתה.

  • כפכפים לכל ילד

עוד לגבי בטיחות- היחס ילדים למדריך הינו 1 ל 5, זאת בכדי לאפשר השגחה מלאה על כל הילדים בזמן הפעילות במים. בנוסף בכל חוף ישנו אחראי חוף, אשר אחראי על הבטיחות כמו כן לוודא שמתבצעות הפסקות שתייה וכו'. חשוב לציין שבכל חוף בו אנו פועלים יש תחנת מ.ד.א. עם חובש מוסמך.

 

רשיון, אבטחה ומדריכים

אבטחה
הפעילות מתבצעת בתוך שטח המרינה או בצמוד לה, השטח עצמו מגודר, ובשתי הכניסות ישנם מאבטחים.

רישיון
למחנה יש רישיון מעיריית תל אביב וכמובן ביטוח.

המדריכים
גילאי המדריכים נע בין 16 ל 35, כאשר כל המדריכים מגיעים מן המסגרות המקצועיות הייחודיות להם, ועוברים הכשרה נוספת אצלנו במחנה. בנוסף בכל קורס ישנו מדריך ראשי, והוא כמובן בוגר.

איסוף-פיזור, אוכל ומקלחות

איסוף-פיזור
האיסוף והפיזור נעשים ממועדון לב הים בחוף גורדון מרינה ת"א. הפעילויות נעשות בשני חופים- חוף גורדון וחוף הילטון בת"א תחת חסותו של מועדון לב הים.

אוכל
המחנה מספק שתי ארוחות. ארוחת בוקר המתקיימת ב 09:00 בבוקר עם הגעת הילדים, הכוללת שוקו לשתיה ולחמנייה עם שוקולד כמיטב המסורת. ארוחת הצהריים כוללת פיתה עם סלטים, חמוצים ונקניק, בתוספת של ירקות טריים. בסוף הפעילות יחכו לילדים חתיכות קרות של אבטיח ומלון לפני השיבה הביתה.

מקלחות
במועדון יש שירותים ומקלחות לרשות הילדים.
מומלץ להכין תיק רחצה קטן עם שמפו וסבון, להצטייד במגבת ובגדים יבשים.

מחירים ותשלום

מחיר מוזל למקדימים להזמין…

אפשר לשלם מזומן, אשראי, ובצ'קים. באשראי ניתן לשלם עד 5 תשלומים ללא ריבית.

 

שאלות נוספות?

שילחו אלינו מספר טלפון או כתובת דוא"ל ונחזור אליכם